OPINIE naszych klientów

Tu możecie Państwo wyrazić swoją opinię oraz przeczytać uwagi innych klientów na temat naszej Firmy i jakości świadczonych przez nas usług.

Za wszystkie uwagi z góry dziękujemy.

35 myśli na temat “OPINIE naszych klientów

 1. Krystyna z rodziną

  Serdeczne podziękowania za godny i profesjonalny pochówek mojego ojczyma Bolesława Sugalskiego ,za wsparcie i wszelką pomoc w tych trudnych dla mnie chwilach ,pełne zaangażowanie , profesjonalizm i zrozumienie,serdecznie dziękuję Krystyna Zacharska .

  Odpowiedz
 2. Róża Warnke

  Pragnę serdecznie podziękować
  pracownikom firmy Walczak a szczególnie pani Joasi z Darłowa za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowych i wspaniałej ceremonii zmarłemu Ryszardowi Gurbada. Nieoceniona okazała się również pomoc w załatwianiu skomplikowanych formalności urzędowych związanych z pogrzebem co niewątpliwie jest zasługą profesjonalizmu Firmy Walczak. Tutaj wszystko załatwiane jest od A – Z Polecam usługi tej firmy bo jest najlepsza!!!!

  Odpowiedz
 3. Rodzina Zenona Jędraszczyka

  W imieniu swoim i najbliższej rodziny śp. Zenona Jędraszczyka chciałabym podziękować firmie Walczak za tak empatyczną obsługę ostatniej drogi naszego bliskiego. W tych trudnych chwilach pomoc właścicieli i pracowników zakładu była nieoceniona. Porady, indywidualne podejście do klienta, wrażliwość, szacunek, zaangażowanie, wyczucie i takt - za to wszystko bardzo dziękujemy. W tej jakże trudnej profesji znaleźli Państwo sposób na to, by pomagać i wspierać, a to niezmiernie ważne w tak emocjonalnie wyczerpującym dla rodzin i bliskich czasie. Z poważaniem - rodzina śp. Zenona Jędraszczyka

  Odpowiedz
 4. Schlawe=Slawno

  Dziekuje za mile zalatwienie sprawy z nagrobkami moich bliskich mojego brata Romana i moich rodziców, jestem bardzo zadowolena z waszej pracy. Zycze Panstwu Walczakom duzo powodzenia pracy zwodowej, nie tylko profesjonalizm sie liczy, ale tez cos wiecej , respekt, empatia i milosc do ludzi...

  Odpowiedz
 5. Wlodzimierz

  Podziekowanie za organizacje pogrzebu.
  W imieniu swoim i swoich najbliższych, pragnę serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie pogrzebu ojca s.p Jaroslawa Nagly 14 08 2019 godz 14
  Jestem bardzo wdzięczny za odciążenie rodziny od formalności związanych z pogrzebem w tym bardzo ciężkim dla nas czasie.
  Obsługa pogrzebu była sprawna i na najwyższym poziomie.
  Z wyrazami szacunku Wlodzimierz Nagly

  Odpowiedz
 6. Rodzina Kowalewskich

  Serdecznie dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu "Walczak" oraz pracownikom Zakładu za godne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej śp. Mieczysława Kowalewskiego. Za pełne zaangażowanie, pomoc i wsparcie duchowe w tak trudnych chwilach dla naszej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za całokształt ceremonii pogrzebowej. Cała oprawa ceremonii , nekrologi, oprawa muzyczna i wieńce zostały przygotowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

  Odpowiedz
 7. Rodzina

  Serdecznie dziękujemy Państwu Walczak oraz pracownikom zakładu pogrzebowego za godne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej śp. Jana Zadka.
  Dziękujemy za pomoc i wparcie duchowe w tak trudnych dla nas chwilach.
  Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za zaangażowanie oraz empatyczne i pełne szacunku podejście do klienta.
  Ceremonia przeprowadzona z taktem i wyczuciem.
  Cała oprawa ceremonii pogrzebowej, nekrologi, wieńce, zostały przygotowane bardzo profesjonalnie i estetycznie.

  Odpowiedz
 8. Bronisława Siwiuk

  Serdecznie dziękujemy Właścicielom i pracownikom Zakładu Pogrzebowego WALCZAK za nadzwyczaj godne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszej siostry Marii Drzycimskiej , za dbałość o każdy szczegół i podniosły charakter uroczystości oraz okazane wsparcie w tych trudnych chwilach.

  Rodzina Siwiuk i rodzina Kaczyńskich

  Odpowiedz
 9. Rodzina

  Najserdeczniejsze podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego WALCZAK za zorganizowanie uroczystej ceremonii pogrzebowej naszego ukochanego Męża , Taty i Dziadka śp. Mieczysława Szwiec, za pełen, przepełniony sercem i życzliwością profesjonalizm
  Z ogromną wdzięcznością
  Żona i dzieci z rodzinami

  Odpowiedz
 10. Serdecznie dziękujemy Państwu Walczakom oraz pracownikom Zakładu Pogrzebowego za profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej Śp. Stanisławy Pysar naszej mamy, babci i prababci.
  Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za empatyczne podejście, wsparcie w trudnych dla nas chwilach, piękne wyrażające nasze uczucia pożegnanie oraz podziękowanie wszystkim uczestnikom pogrzebu w naszym imieniu.
  Z wyrazami szacunku
  syn, synowa, wnuki i prawnuki

  Odpowiedz
 11. Madejczyk Małgorzata

  Serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom firmy pogrzebowej Państwa Walczak
  za przygotowanie całej ceremonii pogrzebowej mojej kochanej Mamusi.Dziękuje z całego serca za trud włożony w przygotowaniu ceremonii za każdy szczegół,za wsparcie duchowe.Rodzina nie jest w stanie o tym myśleć,więc firma sprawdziła się.. w stu procentach.
  Mimo tego że nikomu nie "życzę" firma godna polecenia
  pełen profesjonalizm
  Małgosia z Rodziną

  Odpowiedz
 12. aneta

  Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego za pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, wysoką kulturę osobistą całego personelu firmy składa Teresa Hryckowian z rodziną.

  Odpowiedz
 13. Katarzyna Nieradka

  Serdecznie dziękuję za godną organizację ostatniej drogi mojego męża Mariusza Nieradka. Za to, że zadbaliście o każdy szczegół i o to, żeby ta ostatnia podróż była taka, jaką każdy z nas by sobie życzył.

  Odpowiedz
  1. Alina

   Serdecznie Dziękujemy Firmie Pogrzebowej Walczak Za Zaangażowanie, Okazane Serce Oraz Pełen Profesjonalizm Podczas Ceremonii Pogrzebowej Oraz Podczas Montażu Pomnika. Składa Alina Gębala z rodziną.

   Odpowiedz
 14. Wiesława Kamińska

  Serdeczne podziękowanie dla całej załogi, a szczególnie dla Państwa Walczak za okazane wsparcie oraz profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej Śp. Janiny Fraszko . Bardzo dziękuję w imieniu własnym i mojej rodziny. Z poważaniem Wiesława Kamińska

  Odpowiedz
 15. Jacek Kołaczek

  Państwo Walczakowie obsługiwali pogrzeb mojego Ojca - Józefa Kołaczka. Serdecznie polecam wszystkim ten zakład pogrzebowy. Sprawnie i profesjonalnie, nie było żadnej rzeczy której nie dałoby się załatwić - to od strony biznesowej. Istotniejsze dla naszej rodziny było jednak coś innego: podejście do zagadnienia śmierci i odejścia bliskiej osoby. Nie słyszałem jeszcze o tym, żeby zakład pogrzebowy zmawiał Msze Św. za swoich klientów, a właściciele firmy uczestniczyli w modlitwach razem z rodziną - a tak właśnie było w przypadku Państwa Walczaków. Bardzo Państwu dziękuję za to świadectwo wiary a wszystkim potencjalnym klientom serdecznie polecam tę firmę. Jacek Kołaczek

  Odpowiedz
 16. Jablonska

  Wyrazy uznania i zarazem podziekowania ,dla Zakladu Pogrzebowego Panstwa
  Walczak. Za BARDZO MILA obsluge i profesionalizm wszystkim pracownikom .
  A szczegolnie Pani Ewie ktora ,w tak trudnej dla nas chwili traktowala nas tak ,jak bysmy byli jedynymi klientami . Z cierpliwoscia i szacunkiem.

  Dziekuje rodz. Jablonskich.

  Odpowiedz
 17. Bohdan Kaniewski

  Kaniewski Bohdan wraz z córką,synem,wnukami i prawnukami składa Zakładowi Pogrzebowemu Walczak wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za nadzwyczaj uroczyste i wzruszające pożegnanie mojej żony ś.p.Anny.

  Odpowiedz
 18. Roman Sikora

  Witam Państwa ! Pragnę bardzo serdecznie podziękować ZP Walczak za oprawę i przebieg ceremonii pogrzebowej mojej Mamy Wiesławy Sikora, za poszanowanie i szacunek dla zmarłej osoby...! Profesjonalizm i spokój z jakim wykonujecie swoja pracę zasługują na najwyższy podziw i uznanie. ! Dziękuje bardzo w imieniu własnym i mojej rodziny.! Pozdrawiam Roman Sikora

  Odpowiedz
 19. Rodzina

  Serdecznie dziękujemy Państwu Walczak za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej Śp.Stanislawy Spilkowskiej . Zaklad godny polecenia, pełen profesjonalizm i wysoka jakość oferowanych uslug.
  Dziękujemy.

  Odpowiedz
 20. Rodzina

  Zrozumienie, empatia i wysoka kultura osobista to cechy Państwa Walczak i współpracowników. Serdecznie dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej Śp. Andrzeja Cieślak.

  Odpowiedz
 21. Mariusz Piotrowski

  Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną organizację, pomoc i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Dziękuję całemu Zakładowi Pogrzebowemu "WALCZAK", oraz z najbliższymi dziękuję szczególnie Państwu Walczak, za szczegółowe instrukcje i szybkie działanie, Państwa zaangażowanie i profesjonalizm. Wszystko to sprawiło, że te trudne chwile było łatwiej znieść. Ceremonia przeprowadzona z taktem i wyczuciem - uświetniła piękne pożegnanie. Proszę wybaczyć słownictwo, nadal jesteśmy pod wrażaniem, a brakuje mi słów. DZIĘKUJEMY - to jedno słowo, nie wyraża wdzięczności za to, o czym wspomniałem, za oprawę i dopilnowanie szczegółów pogrzebu mojej Babci! W dzisiejszych, niełatwych czasach poziom obsługi w Państwa Firmie, przywraca wiarę w kompetencję poszczególnych osób, które są tak ważne w Firmie, i których dbałość o poziom obsługi stanowi WIZERUNEK całej FIRMY WALCZAK.

  Odpowiedz
 22. Andrzej Stokowski

  Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego Walczak Za profesjonalizm i wsparcie w tak trudnych chwilach i oprawę ceremonii pogrzebowej Mieczysława Stokowskiego Z wyrazami wdzięczności Rodzina

  Odpowiedz
 23. Rodzina zmarłej.

  Serdeczne podziękowania za bardzo profesjonalna i sprawna organizacje ceremoni pogrzebowej, była wykonana w piękny i elegancki sposób. Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowane i tak wspaniałe serce. Dziękuję rodzina zmarłej Ireny Rosolowskiej.

  Odpowiedz
  1. Rodzina

   Serdecznie dziękujemy firmie Walczak za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej.
   Cierpliwość, wyrozumiałość oraz wysoka kultura osobista, to cecha ludzi prowadzących firmę.
   Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem możemy polecić usługi zakładu pogrzebowego Walczak.

   Dziękujemy serdecznie!

   Odpowiedz
 24. Krzysztof Pyrzewicz

  Ogromne podziękowania dla Państwa Walczak oraz wszystkich pracowników zakładu za otoczenie nas opieką oraz zorganizowanie pogrzebu naszego synka Śp. Wiktora Pyrzewicz. Dziękujemy za ciepło, profesjonalizm, oraz zadbanie o wszystkie tak ważne dla nas szczegóły.
  Z wyrazami ogromnej wdzięczności Rodzina..

  Odpowiedz
 25. Monika Kowalska z Mamą

  W imieniu rodziny zmarłego Stanisława Ziółkowskiego, bardzo dziękuję za piękną oprawę pogrzebu i profesjonalne dopełnienie wymaganych formalności. Dla nas śmierć Męża, Tatusia i Dziadka jest ogromną traumą, wiąże się z bólem i niemocą. Cieszę się, że to Państwu powierzyliśmy zadanie, związane z pochówkiem Taty. Profesjonalizm, empatia, zrozumienie. Dziękuję.

  Odpowiedz
 26. Rodzina Garstka.

  Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność p. Walczak, za okazałe wsparcie, modlitwę oraz pomoc w przygotowywaniach i udział w uroczystości pożegnalnej naszej babci Eli.
  Dziękujemy.

  Odpowiedz
 27. Iza Łuczak

  Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom w szczególności państwu Walczak za okazane wsparcie, pomoc,profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. W tych trudnych Chwilach spotkałam się z pełnym zrozumieniem dużą pomocą i pełnym szacunku podejściem do klienta

  Odpowiedz
 28. Rodzina

  Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom w szczególności Państwu Walczak za okazane wsparcie,pomoc,profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.W tych trudnych Chwilach spotykałam się z pełnym zrozumieniem dużą pomocą i pełnym szacunku podejściem do klienta.

  Odpowiedz
 29. Narbut Wieslawa

  Serdeczne podziękowanie dla całej załogi Waszego zakładu a szczególnie dla Państwa Walczak za ogólną oprawę pogrzebu naszego taty, za pomoc, okazane wsparcie w tak smutnej dla nas chwili, oraz wielki profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług składa rodzina

  Odpowiedz
 30. Maria Czaja

  Bardzo miła obsługa,przystępne ceny,cała uroczystość bardzo dokładnie zaaranżowana.Zakład godny polecenia.Dziękujemy.Rodzina zmarłej sp.Jadwigi Kowalskiej

  Odpowiedz
 31. Mariola z rodziną

  Śmierć jest dla każdego z bliskich bolesnym doświadczeniem. Jednak na szczęście Wy potrafiliście wspomóc w tych trudnych dla nas chwilach. Dziękuję z całego serca za włożony trud w organizację całej ceremonii, za piękne wieńce kwiatowe, za nekrologi, które nie były przepełnione czernią budzącą dreszcze.
  Dziękuję za pomoc w nawet najmniejszej sprawie oraz za wsparcie duchowe. Jestem bardzo wdzięczna za Mszę Świętą od Waszego Zakładu.

  Mimo tego, że nikomu nie "życzę" - polecam serdecznie Wasz zakład.
  Czysty profesjonalizm.

  Pozdrawiam

  Mariola z rodziną

  Odpowiedz
 32. Dominik Nowak

  Bardzo dziękuję Państwa firmie za pomoc w tych ciężkich chwilach i pełen profesjonalizm podczas ceremonii.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *