OPINIE naszych klientów

Tu możecie Państwo wyrazić swoją opinię oraz przeczytać uwagi innych klientów na temat naszej Firmy i jakości świadczonych przez nas usług.

Za wszystkie uwagi z góry dziękujemy.

46 myśli na temat “OPINIE naszych klientów

 1. Emilia

  Serdecznie dziękuję Firmie Pogrzebowej Walczak za wsparcie oraz profesjonalne podejście do zorganizowania ceremonii pogrzebowej,za piękne przemówienie i wspaniałą oprawę ostatniej drogi teścia. Dziewczynom z
  kwiaciarni Camelia za doradztwo oraz przepiękne wieńce Pani Basi,Pani Oliwii za poświęcony czas.Z czystym sumieniem polecam.Jeszcze raz Dziękuję .

  Odpowiedz
 2. Serdecznie dziękuje Państwu Walczak oraz bardzo miłym pracownikom za okazane wsparcie, pomoc,profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. W tych trudnych Chwilach spotkałam się z pełnym zrozumieniem dużą pomocą i pełnym szacunku podejściem do klienta. Patrycja Ossowska

  Odpowiedz
 3. Joanna

  Serdecznie dziękuję z imieniu swoim jak i mamy i siostry o tak godne zorganizowanie ostatniej drogi tatusia,męża i dziadka Adama.Pełen profesjalizm jeszcze raz dziękuję..

  Odpowiedz
 4. Rodzina Bartos

  W imieniu rodziny Ś.P. Józefa Bartos składamy płynące z serca podziękowania pracownikom oraz właścicielowi Zakładu Pogrzebowego Walczak za życzliwość , takt, pełne zaangażowanie i profesjonalizm w organizacji ceremonii pogrzebowej naszego kochanego taty. Dziękujemy również za załatwienie formalności urzędowych, co niewątpliwie jest jeszcze jednym z licznych atutów tej firmy , którą naprawdę warto polecić.
  Jesteśmy Państwu za wszystko ogromnie wdzięczni. Żona i dzieci z rodzinami

  Odpowiedz
 5. Mariola

  Serdecznie dziękujemy Firmie Pogrzebowej "Walczak" za profesjonalną,rzetelną obsługę ceremonii pogrzebowej Śp. Bożeny Majewskiej . W tak trudnych dla nas chwilach firma "Walczak" okazała się dla nas wsparciem , pełnym profesjonalizmem oraz wysoka kultura osobista . Z czystym sumieniem mogę polecic ,gdyż ostatnia droga mojej mamy -Bożeny Majewskiej byla przeprowadzona z taktem i wyczuciem- uświetniła piękne pożegnanie. Z wyrazami ogromnej wdzięczności córka Mariola.

  Odpowiedz
 6. Wiesława Reiske

  Serdecznie dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu "Walczak" za godne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej śp.Bożeny Majewskiej.Jesteśmy ogromnie wdzięczni za oprawę,empatię i wsparcie w trudnych dla nas chwilach.
  Siostra Wiesława i Brat Ryszard z Rodzinami

  Odpowiedz
 7. Waldemar Górnik

  W tych tak trudnych chwilach, śmierci bliskiej mi osoby, pomoc pracowników firmy WALCZAK była nieoceniona. Indywidualne podejście do człowieka, wrażliwość, szacunek, zaangażowanie, wyczucie i takt oraz cała oprawa ceremonii pogrzebowej, zostały przygotowane bardzo profesjonalnie i estetycznie. Za to wszystko bardzo dziękuję w imieniu swoim i rodziny śp. Marianny Górnik.

  Odpowiedz
 8. Rodzina Drzewieckich

  Serdeczne podziękowania dla zakładu pogrzebowego”Walczak” za niezawodną pomoc w przygotowaniu pogrzebu naszego taty. W tak trudnym i ciężkim dla nas czasie nie musieliśmy martwić się o nic...wszystko zostało załatwione i zorganizowane przez zakład. Sama ceremonia była bardzo piękna i naprawde na wysokim poziomie.

  Odpowiedz
 9. Podziękowanie

  Podziękowanie
  Dziękuję wszystkim pracownikom Waszej firmy na pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę, za okazaną pomoc w tej najtrudniejszej życiowej Ostatniej Drodze ,nam jak Ś.P. Krzyśkowi.
  Jeszcze raz dziękuję Gosia

  Odpowiedz
 10. Przyjaciele i rodzina

  Dziękuję serdecznie za profesjonalne przygotowanie Ceremonii pożegnania mojego najlepszego przyjaciela Krzysztofa Rodzińskiego, za pomoc w sprawach o których człowiek nie ma pojęcia , tym bardziej kiedy mu jest ciężko z powodu straty najbliższej osoby. Dziękuję również za okazanie zrozumienie i wsparcie.
  Z Poważaniem
  Milena N i Alicja Rodzińska

  Odpowiedz
 11. Krystyna z rodziną

  Serdeczne podziękowania za godny i profesjonalny pochówek mojego ojczyma Bolesława Sugalskiego ,za wsparcie i wszelką pomoc w tych trudnych dla mnie chwilach ,pełne zaangażowanie , profesjonalizm i zrozumienie,serdecznie dziękuję Krystyna Zacharska .

  Odpowiedz
 12. Róża Warnke

  Pragnę serdecznie podziękować
  pracownikom firmy Walczak a szczególnie pani Joasi z Darłowa za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowych i wspaniałej ceremonii zmarłemu Ryszardowi Gurbada. Nieoceniona okazała się również pomoc w załatwianiu skomplikowanych formalności urzędowych związanych z pogrzebem co niewątpliwie jest zasługą profesjonalizmu Firmy Walczak. Tutaj wszystko załatwiane jest od A – Z Polecam usługi tej firmy bo jest najlepsza!!!!

  Odpowiedz
 13. Rodzina Zenona Jędraszczyka

  W imieniu swoim i najbliższej rodziny śp. Zenona Jędraszczyka chciałabym podziękować firmie Walczak za tak empatyczną obsługę ostatniej drogi naszego bliskiego. W tych trudnych chwilach pomoc właścicieli i pracowników zakładu była nieoceniona. Porady, indywidualne podejście do klienta, wrażliwość, szacunek, zaangażowanie, wyczucie i takt - za to wszystko bardzo dziękujemy. W tej jakże trudnej profesji znaleźli Państwo sposób na to, by pomagać i wspierać, a to niezmiernie ważne w tak emocjonalnie wyczerpującym dla rodzin i bliskich czasie. Z poważaniem - rodzina śp. Zenona Jędraszczyka

  Odpowiedz
 14. Schlawe=Slawno

  Dziekuje za mile zalatwienie sprawy z nagrobkami moich bliskich mojego brata Romana i moich rodziców, jestem bardzo zadowolena z waszej pracy. Zycze Panstwu Walczakom duzo powodzenia pracy zwodowej, nie tylko profesjonalizm sie liczy, ale tez cos wiecej , respekt, empatia i milosc do ludzi...

  Odpowiedz
 15. Wlodzimierz

  Podziekowanie za organizacje pogrzebu.
  W imieniu swoim i swoich najbliższych, pragnę serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie pogrzebu ojca s.p Jaroslawa Nagly 14 08 2019 godz 14
  Jestem bardzo wdzięczny za odciążenie rodziny od formalności związanych z pogrzebem w tym bardzo ciężkim dla nas czasie.
  Obsługa pogrzebu była sprawna i na najwyższym poziomie.
  Z wyrazami szacunku Wlodzimierz Nagly

  Odpowiedz
 16. Rodzina Kowalewskich

  Serdecznie dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu "Walczak" oraz pracownikom Zakładu za godne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej śp. Mieczysława Kowalewskiego. Za pełne zaangażowanie, pomoc i wsparcie duchowe w tak trudnych chwilach dla naszej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za całokształt ceremonii pogrzebowej. Cała oprawa ceremonii , nekrologi, oprawa muzyczna i wieńce zostały przygotowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

  Odpowiedz
 17. Rodzina

  Serdecznie dziękujemy Państwu Walczak oraz pracownikom zakładu pogrzebowego za godne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej śp. Jana Zadka.
  Dziękujemy za pomoc i wparcie duchowe w tak trudnych dla nas chwilach.
  Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za zaangażowanie oraz empatyczne i pełne szacunku podejście do klienta.
  Ceremonia przeprowadzona z taktem i wyczuciem.
  Cała oprawa ceremonii pogrzebowej, nekrologi, wieńce, zostały przygotowane bardzo profesjonalnie i estetycznie.

  Odpowiedz
 18. Bronisława Siwiuk

  Serdecznie dziękujemy Właścicielom i pracownikom Zakładu Pogrzebowego WALCZAK za nadzwyczaj godne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszej siostry Marii Drzycimskiej , za dbałość o każdy szczegół i podniosły charakter uroczystości oraz okazane wsparcie w tych trudnych chwilach.

  Rodzina Siwiuk i rodzina Kaczyńskich

  Odpowiedz
 19. Rodzina

  Najserdeczniejsze podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego WALCZAK za zorganizowanie uroczystej ceremonii pogrzebowej naszego ukochanego Męża , Taty i Dziadka śp. Mieczysława Szwiec, za pełen, przepełniony sercem i życzliwością profesjonalizm
  Z ogromną wdzięcznością
  Żona i dzieci z rodzinami

  Odpowiedz
 20. Serdecznie dziękujemy Państwu Walczakom oraz pracownikom Zakładu Pogrzebowego za profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej Śp. Stanisławy Pysar naszej mamy, babci i prababci.
  Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za empatyczne podejście, wsparcie w trudnych dla nas chwilach, piękne wyrażające nasze uczucia pożegnanie oraz podziękowanie wszystkim uczestnikom pogrzebu w naszym imieniu.
  Z wyrazami szacunku
  syn, synowa, wnuki i prawnuki

  Odpowiedz
 21. Madejczyk Małgorzata

  Serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom firmy pogrzebowej Państwa Walczak
  za przygotowanie całej ceremonii pogrzebowej mojej kochanej Mamusi.Dziękuje z całego serca za trud włożony w przygotowaniu ceremonii za każdy szczegół,za wsparcie duchowe.Rodzina nie jest w stanie o tym myśleć,więc firma sprawdziła się.. w stu procentach.
  Mimo tego że nikomu nie "życzę" firma godna polecenia
  pełen profesjonalizm
  Małgosia z Rodziną

  Odpowiedz
 22. aneta

  Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego za pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, wysoką kulturę osobistą całego personelu firmy składa Teresa Hryckowian z rodziną.

  Odpowiedz
 23. Katarzyna Nieradka

  Serdecznie dziękuję za godną organizację ostatniej drogi mojego męża Mariusza Nieradka. Za to, że zadbaliście o każdy szczegół i o to, żeby ta ostatnia podróż była taka, jaką każdy z nas by sobie życzył.

  Odpowiedz
  1. Alina

   Serdecznie Dziękujemy Firmie Pogrzebowej Walczak Za Zaangażowanie, Okazane Serce Oraz Pełen Profesjonalizm Podczas Ceremonii Pogrzebowej Oraz Podczas Montażu Pomnika. Składa Alina Gębala z rodziną.

   Odpowiedz
 24. Wiesława Kamińska

  Serdeczne podziękowanie dla całej załogi, a szczególnie dla Państwa Walczak za okazane wsparcie oraz profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej Śp. Janiny Fraszko . Bardzo dziękuję w imieniu własnym i mojej rodziny. Z poważaniem Wiesława Kamińska

  Odpowiedz
 25. Jacek Kołaczek

  Państwo Walczakowie obsługiwali pogrzeb mojego Ojca - Józefa Kołaczka. Serdecznie polecam wszystkim ten zakład pogrzebowy. Sprawnie i profesjonalnie, nie było żadnej rzeczy której nie dałoby się załatwić - to od strony biznesowej. Istotniejsze dla naszej rodziny było jednak coś innego: podejście do zagadnienia śmierci i odejścia bliskiej osoby. Nie słyszałem jeszcze o tym, żeby zakład pogrzebowy zmawiał Msze Św. za swoich klientów, a właściciele firmy uczestniczyli w modlitwach razem z rodziną - a tak właśnie było w przypadku Państwa Walczaków. Bardzo Państwu dziękuję za to świadectwo wiary a wszystkim potencjalnym klientom serdecznie polecam tę firmę. Jacek Kołaczek

  Odpowiedz
 26. Jablonska

  Wyrazy uznania i zarazem podziekowania ,dla Zakladu Pogrzebowego Panstwa
  Walczak. Za BARDZO MILA obsluge i profesionalizm wszystkim pracownikom .
  A szczegolnie Pani Ewie ktora ,w tak trudnej dla nas chwili traktowala nas tak ,jak bysmy byli jedynymi klientami . Z cierpliwoscia i szacunkiem.

  Dziekuje rodz. Jablonskich.

  Odpowiedz
 27. Bohdan Kaniewski

  Kaniewski Bohdan wraz z córką,synem,wnukami i prawnukami składa Zakładowi Pogrzebowemu Walczak wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za nadzwyczaj uroczyste i wzruszające pożegnanie mojej żony ś.p.Anny.

  Odpowiedz
 28. Roman Sikora

  Witam Państwa ! Pragnę bardzo serdecznie podziękować ZP Walczak za oprawę i przebieg ceremonii pogrzebowej mojej Mamy Wiesławy Sikora, za poszanowanie i szacunek dla zmarłej osoby...! Profesjonalizm i spokój z jakim wykonujecie swoja pracę zasługują na najwyższy podziw i uznanie. ! Dziękuje bardzo w imieniu własnym i mojej rodziny.! Pozdrawiam Roman Sikora

  Odpowiedz
 29. Rodzina

  Serdecznie dziękujemy Państwu Walczak za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej Śp.Stanislawy Spilkowskiej . Zaklad godny polecenia, pełen profesjonalizm i wysoka jakość oferowanych uslug.
  Dziękujemy.

  Odpowiedz
 30. Rodzina

  Zrozumienie, empatia i wysoka kultura osobista to cechy Państwa Walczak i współpracowników. Serdecznie dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej Śp. Andrzeja Cieślak.

  Odpowiedz
 31. Mariusz Piotrowski

  Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną organizację, pomoc i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Dziękuję całemu Zakładowi Pogrzebowemu "WALCZAK", oraz z najbliższymi dziękuję szczególnie Państwu Walczak, za szczegółowe instrukcje i szybkie działanie, Państwa zaangażowanie i profesjonalizm. Wszystko to sprawiło, że te trudne chwile było łatwiej znieść. Ceremonia przeprowadzona z taktem i wyczuciem - uświetniła piękne pożegnanie. Proszę wybaczyć słownictwo, nadal jesteśmy pod wrażaniem, a brakuje mi słów. DZIĘKUJEMY - to jedno słowo, nie wyraża wdzięczności za to, o czym wspomniałem, za oprawę i dopilnowanie szczegółów pogrzebu mojej Babci! W dzisiejszych, niełatwych czasach poziom obsługi w Państwa Firmie, przywraca wiarę w kompetencję poszczególnych osób, które są tak ważne w Firmie, i których dbałość o poziom obsługi stanowi WIZERUNEK całej FIRMY WALCZAK.

  Odpowiedz
 32. Andrzej Stokowski

  Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego Walczak Za profesjonalizm i wsparcie w tak trudnych chwilach i oprawę ceremonii pogrzebowej Mieczysława Stokowskiego Z wyrazami wdzięczności Rodzina

  Odpowiedz
 33. Rodzina zmarłej.

  Serdeczne podziękowania za bardzo profesjonalna i sprawna organizacje ceremoni pogrzebowej, była wykonana w piękny i elegancki sposób. Dziękujemy wszystkim pracownikom za zaangażowane i tak wspaniałe serce. Dziękuję rodzina zmarłej Ireny Rosolowskiej.

  Odpowiedz
  1. Rodzina

   Serdecznie dziękujemy firmie Walczak za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej.
   Cierpliwość, wyrozumiałość oraz wysoka kultura osobista, to cecha ludzi prowadzących firmę.
   Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem możemy polecić usługi zakładu pogrzebowego Walczak.

   Dziękujemy serdecznie!

   Odpowiedz
 34. Krzysztof Pyrzewicz

  Ogromne podziękowania dla Państwa Walczak oraz wszystkich pracowników zakładu za otoczenie nas opieką oraz zorganizowanie pogrzebu naszego synka Śp. Wiktora Pyrzewicz. Dziękujemy za ciepło, profesjonalizm, oraz zadbanie o wszystkie tak ważne dla nas szczegóły.
  Z wyrazami ogromnej wdzięczności Rodzina..

  Odpowiedz
 35. Monika Kowalska z Mamą

  W imieniu rodziny zmarłego Stanisława Ziółkowskiego, bardzo dziękuję za piękną oprawę pogrzebu i profesjonalne dopełnienie wymaganych formalności. Dla nas śmierć Męża, Tatusia i Dziadka jest ogromną traumą, wiąże się z bólem i niemocą. Cieszę się, że to Państwu powierzyliśmy zadanie, związane z pochówkiem Taty. Profesjonalizm, empatia, zrozumienie. Dziękuję.

  Odpowiedz
 36. Rodzina Garstka.

  Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność p. Walczak, za okazałe wsparcie, modlitwę oraz pomoc w przygotowywaniach i udział w uroczystości pożegnalnej naszej babci Eli.
  Dziękujemy.

  Odpowiedz
 37. Iza Łuczak

  Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom w szczególności państwu Walczak za okazane wsparcie, pomoc,profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. W tych trudnych Chwilach spotkałam się z pełnym zrozumieniem dużą pomocą i pełnym szacunku podejściem do klienta

  Odpowiedz
 38. Rodzina

  Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom w szczególności Państwu Walczak za okazane wsparcie,pomoc,profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.W tych trudnych Chwilach spotykałam się z pełnym zrozumieniem dużą pomocą i pełnym szacunku podejściem do klienta.

  Odpowiedz
 39. Narbut Wieslawa

  Serdeczne podziękowanie dla całej załogi Waszego zakładu a szczególnie dla Państwa Walczak za ogólną oprawę pogrzebu naszego taty, za pomoc, okazane wsparcie w tak smutnej dla nas chwili, oraz wielki profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług składa rodzina

  Odpowiedz
 40. Maria Czaja

  Bardzo miła obsługa,przystępne ceny,cała uroczystość bardzo dokładnie zaaranżowana.Zakład godny polecenia.Dziękujemy.Rodzina zmarłej sp.Jadwigi Kowalskiej

  Odpowiedz
 41. Mariola z rodziną

  Śmierć jest dla każdego z bliskich bolesnym doświadczeniem. Jednak na szczęście Wy potrafiliście wspomóc w tych trudnych dla nas chwilach. Dziękuję z całego serca za włożony trud w organizację całej ceremonii, za piękne wieńce kwiatowe, za nekrologi, które nie były przepełnione czernią budzącą dreszcze.
  Dziękuję za pomoc w nawet najmniejszej sprawie oraz za wsparcie duchowe. Jestem bardzo wdzięczna za Mszę Świętą od Waszego Zakładu.

  Mimo tego, że nikomu nie "życzę" - polecam serdecznie Wasz zakład.
  Czysty profesjonalizm.

  Pozdrawiam

  Mariola z rodziną

  Odpowiedz
 42. Dominik Nowak

  Bardzo dziękuję Państwa firmie za pomoc w tych ciężkich chwilach i pełen profesjonalizm podczas ceremonii.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *